FizjoPodhale
Wysoka jakość świadczonych usług

Zabiegi / Rehabilitacja

Elektrostymulacja
Compex

Elektrostymulacja

Elektrostymulacja to zabieg, który  przeprowadza się za pomocą specjalnego aparatu. Elektrody aparatu mocuje się na ciele pacjenta w punktach motorycznych, czyli w miejscach wnikania nerwów do mięśnia.

Igłoterapia
Suche igłowanie

Igłoterapia

Technika leczenia wykorzystująca cienkie igły akupunkturowe do rozluźniania punktów maksymalnego napięcia mięśnia. Skuteczna terapia stosowana podczas wielu dolegliwości związanych z układem szkieletowym i motorycznym.

Trening okluzyjny Mad-Up Pro ®
Mad-Up Pro ®

Trening okluzyjny Mad-Up Pro ®

Trening okluzyjny, inaczej BFR to rewolucyjny system treningu siłowego, który udoskonali Twoje wyniki sportowe. Doskonałe uzupełnienie tradycyjnego treningu.

Trening funkcjonalny
Ćwiczenia prozdrowotne

Trening funkcjonalny

Trening funkcjonalny przeznaczony jest dla każdej grupy wiekowej, należy jednak pamiętać o dostosowaniu jego formy indywidualnie do każdej osoby.

Manipulacja Powięzi - Fascial Manipulation ®
Fascial Manipulation ®

Manipulacja Powięzi - Fascial Manipulation ®

Metoda terapii manualnej o bardzo dużej skuteczności w normalizowaniu dolegliwości bólowych (i innych objawów) narządu ruchu. Twórcą metody jest włoski fizjoterapeuta Luigi Stecco.

Manipulacje stawowe HVLA

Manipulacje stawowe HVLA

Techniki manipulacyjne określane są mianem HVLA. Wykorzystywane są w wielu koncepcjach medycyny manualnej, w tym osteopatii, chiropraktyce i wielu metodach terapii manualnej.

Pinoterapia
Pinopresura

Pinoterapia

Pinoterapia charakteryzuje się niezwykłą efektywnością, przede wszystkim w schorzeniach neurologicznych oraz ortopedycznych. Skuteczna jest także w mobilizacji wszelkich blizn pooperacyjnych.

Terapia wisceralna

Terapia wisceralna

Celem terapii wisceralnej jest odnalezienie i usunięcie blokad podtrzymujących i pogłębiających stan patologiczny. Przywraca prawidłowe napięcie, elastyczność i ruchomość narządów wewnętrznych.

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...