FizjoPodhale

Renata Fudalewicz

Mgr Renata Fudalewicz - Ukończyła 5- letnie studia na kierunku dietetyka, uzyskując tytuł dietetyka klinicznego. Jako dietetyk pracuje od 2015 r. Od 2019 r. jest nauczycielem akademickim, na co dzień prowadzącym zajęcia ze studentami dietetyki Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej. Autorka publikacji naukowych w recenzowanych czasopismach. Uczestniczka konferencji naukowych z zakresu żywienia. Dyplomowany instruktor metody Pilates.

Współpracuje z osobami z powikłaną metabolicznie otyłością. Pomaga dzieciom i młodzieży z zaburzeniami odżywiania na tle psychogennym. Jej szczególne zainteresowania to zaburzenia lipidowe, zaburzenia gospodarki glukozowo- insulinowej oraz zespół jelita drażliwego.

W swojej pracy skupia się na sukcesywnej edukacji żywieniowej pacjentów, zmianie stylu życia niekoniecznie bazującej na układaniu cyklicznych planów żywieniowych, oraz rozwiązywaniu codziennych problemów żywieniowych. Pracuje w oparciu o Evidence- Based Nutrition („żywienie oparte na dowodach naukowych”).

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...