FizjoPodhale

Mariusz Kwaśniowski

Mariusz Kwaśniowski jest absolwentem Podhalańskiej Państwowej Uczelni Zawodowej w Nowym Targu uzyskując tytuł Magistra Fizjoterapii. Swoje doświadczenie nabywa w pracy gabinetowej z pacjentami oraz ze sportowcami - hokeistami, piłkarzami, biathlonistami, biegaczami. Głównie zajmuje się pacjentami ze schorzeniami narządu ruchu - bólowymi oraz po zabiegach ortopedycznych. W dalszym ciągu poszerza swoją wiedzę biorąc udział w konferencjach i szkoleniach organizowanych u najlepszych wykładowców.

Jest głównym fizjoterepeutą KH Podhale Nowy Targ, ektraligowej drużyny Polskiej Hokej Ligi, oraz Kadry Narodowej Juniorów U-20 w hokeju na lodzie. Sprawuje opiekę fizjoterapeutyczną w przypadku kontuzji zawodników czwartoligowego Lubania Maniowy, brał udział w obozach sportowych Narodowej Kadry B w biathlonie i obozch sportowych Paraolimpijczyków biegów narciarskich i biathlonu.

Głównymi metodami którymi posługuje sie w gabinecie to m.in: 

  • Manipulacje Powięziowe wg Luiggiego Stecco
  • Suche Iglowanie
  • Pinoterapia 

Mariusz w przeszłości uprawiał biegi narciarskie, a w tym momencie amatorsko gra w piłkę nożną. Rozwój poprzez sport wykształcił w nim takie cechy jak ambicja, punktualność, dążenie do celu. 

Do każdego pacjenta podchodzi indywidualnie, stara się zrozumieć w pełni jego problem, co pozwola na jak najszybszy powrót do pełnej sprawności. 

Trwa ładowanie strony prosimy czekać...